Uzun yıllara varan deneyim, yüzlerce mutlu müşteri.

Etkili ve Esnek Öğrenme Deneyimi İçin Tasarladık

Dünya dijitalleşirken eğitim sistemleri de hızlı bir şekilde dönüşüyor. Uzaktan Eğitim platformu Virtix bu dönüşüme ayak uydururken kişiselleştirilmiş bir deneyim ve sınırlarınızı aşmanıza yardımcı olacak çözümler sunuyor.

Öğrenme deneyiminde bir adım ötesini hayal ediyorsanız hemen iletişime geçin. Ücretsiz demo ve sorularınıza detaylı cevaplarla yeniliği keşfedin!

Bilgi Talep Formu  Eğitimi Her Yere ve Her Zamana Taşıyın

  Unutulmaz Bir Öğrenme Deneyimi Hayal Değil!

  Virtara, öğrencilere potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri öğrenme deneyimleri vadediyor. Hayallerinizin de ötesinde öğrenme süreçleri ile teknoloji sayesinde bilgi ve tutku bir araya geliyor. Üstelik öğrenme daha keyifli bir özelliğe bürünüyor.

  b5
  i
  9

  İnternet Olan Her Yerde

  İnternet erişiminin olduğu her noktada hizmet alırken kütüphane, ev ya da ofiste bu keyfi sürmek kolaylaşıyor!

  • vpn
   Kişiye Özel Öğrenme Süreçleri
   İhtiyaçlarınızı belirleyerek öğrenme ile ilgili beklentilerinizi karşılayın. Her öğrencinin farklı özelliklere sahip olduğunu bilen bir çözümle süreci kolaylaştırın.
  • vpn
   Kolay ve Etkili İletişim
   Eğitmenler ve öğrenciler arasındaki iletişim artık çok daha güçlü! Tanışma panoları, canlı sınıflar ve grup çalışmalarıyla etkileşim zirveye taşınıyor.

  Analiz ve Raporlama

  Öğrenme sürecini yakından izleyerek performansınızı ölçümleyin. Daha verimli sonuçlar için neler yapmanız gerektiğine analiz ve raporlar sayesinde ulaşın.

  • l settings
   Canlı Sınıflar
   Gerçek zamanlı öğrenme süreçleri çerçevesinde eğitmenlerden anlık geri bildirimler alın.
  • l settings
   Öğrenci Portalı
   Bir öğrenci olarak ihtiyacınız olan her şeye tek bir sistem üzerinden ulaşın.
  7
  c
  Bitmap
  b5
  i
  9

  Yenilikçi Eğitim Anlayışını Keşfedin

  Öğrenme, geleneksel derslerden uzaklaşan bir hale bürünürken Uzaktan Eğitim gitgide önemini arttırıyor. Özgür, yenilikçi ve kaliteli bir platformla öğrenme süreçlerinde verimlilik ortaya çıkıyor!

  • vpn
   Mobil Uyumluluk
   Öğrenme sürecini bir cihaza bağlı kalmadan mobil cihazlarla gerçekleştirin.
  • vpn
   Güçlü Etkileşim
   Her an etkileşimde olma avantajıyla eğitmen ve öğrenciler arasındaki köprüyü dijital ortamda kullanın.
  Gerçek Zamanlı İnteraktif Dersler

  Daha Özgür Öğrenme için Hazır mısınız?

  Öğrenme sürecinin ilk adımlarından iş yaşamının farklı dönemlerine uzanan çözümlerimizle öğrenci deneyimini geliştiriyoruz. Daha özgür, daha kaliteli ve kusursuz bir süreç için harekete geç!

  vr headset

  Sınırları Aşın

  Zaman ve mekân sorununu ortadan kaldıran bir eğitim sürecinin parçası olun!

  pattern recognition

  Veri Odaklı Öğrenme

  Öğrenme sürecini veri odaklı yürüterek eksikliklerinizi kolayca giderin.

  interview

  Dinamik İçerikler

  Eğlence, etkileşim ve öğrenme kavramlarını bir araya getiren süreçten faydalanın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Uzaktan eğitim, dijital araçlar kullanılarak gerçekleştirilen öğrenme süreçleridir. İnternet bağlantısıyla sanal sınıflarda bir araya gelen öğrenci ve eğitmenler geleneksel dersleri online ortamlarda tamamlamaktadır.

  Uzaktan eğitim süreçlerinde ders ya da konu sınırlandırması bulunmamaktadır. Görsel ve veri destekli süreçlerle öğrencilerin eğitim sürecinden maksimum fayda elde etmeleri amaçlanmaktadır.

  Uzaktan eğitim ile amaçlanan öğrenmenin kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdır. Bu çerçevede tercih edilen uzaktan eğitim platformunun gerek özellikleri gerekse altyapısı buna uygun olmalıdır. Böylelikle en iyi platform tercih edilmiş olacaktır.

  Online eğitim süreçlerinden öğrenciler, eğitmenler, akademik gruplar ve kurum içi eğitim hedefleyen şirketler yararlanabilmektedir. Bu çözümle hızlı ve kaliteli öğrenme anlayışı öne çıkmaktadır.

  Kaliteli bir öğrenme sürecinin parçası olmak için öncelikli ihtiyaç güçlü internet bağlantısıdır. İnternet bağlantısına ek olarak mobil cihaz, tablet ya da bilgisayarla uzaktan eğitim platformuna bağlanabilirsiniz.

  Evet, uzaktan eğitim platformunda bir ders ortamında ihtiyaç duyulan bütün çözümler vardır. Ancak seslerin kontrolü ve iletişim çoğu zaman eğitmenler tarafından kontrol edilmektedir.

  Eğitim sürecinde dersler herkese açık gerçekleştirilebileceği gibi belli bir kitleye de yönelebilmektedir. Katılım, eğitmen tarafından paylaşılan bağlantı ya da ID ile olur.

  Uzaktan eğitim platformumuz Virtix, arzu edildiğinde ders kayıtlarının alınmasını da sağlamaktadır.